سئو و پزشک

شاید باور آن که در هر دقیقه حدود ۷۵۰۰۰ جستجوی پزشکی در گوگل رخ می دهد دور از ذهن باشد؛ اما حقیقت دارد.

طبق نظرسنجی های بعمل آمده ترجیح اول بیماران برای یافتن پزشک مورد نظرشان جستجو در گوگل می باشد و ۷۷ درصد افراد پیش از تعیین وقت با پزشک، در گوگل جستجو می کنند.اما برای اینکه یک سایت پزشکی به کمک سئو پزشکی در اولین نتایج جستجوهای متقاضیان قرار گیرد چه باید کرد؟ شاید لازم باشد بدانیم ۸۷ درصد مردم در جستجوی خود فقط صفحه اول گوگل را مشاهده می کنند.
سئو پزشکی و بودن در صفحه اول گوگل مهمترین اقدامی است که در بحث برندینگ و مارکتینگ آنلاین باید انجام دهید، برندینگی که از بودن در صفحه اول گوگل برای پزشکان حاصل می شود و همچنین جذب بیماری که از این طریق برای شما رقم می خورد با هیچ روش و ابزار تبلیغاتی دیگر قابل مقایسه نمی باشد.مجموعه لارن مارکتینگ علاوه بر سئو سایت پزشکی ، طراحی سایت پزشکی با موضوعات  وحیطه های مختلف را نیز انجام می دهد .

خدمات سئو سایت پزشکی

هرچه سایت شما در معرض دید افراد بیشتری قرار بگیرد، کسب و کار شما موفق تر خواهد بود. 
اصلی ترین مسیر برای رسیدن به این موفقیت، موتور جستجوی گوگل است. رسیدن به نتایج بالای گوگل، موفقیت شما را تضمین می‌کند. اینجاست که اهمیت سئو سایت مطرح می‌شود. 
سئو یا بهینه سازی سایت شما برای موتورهای جستجو و به ویژه گوگل، باعث می‌شود که سایت شما در نتایج بالا و صفحه اول گوگل قرار بگیرد و با افزایش بازدید سایت، فروش شما رشد کند.

۱۰ اقدامی که برای سئو هر وبسایت انجام می‌دهیم

سئو یک فرآیند است. برای دستیابی به موفقیت در نتایج جستجوی ارگانیک، باید در مرحله تحقیقات کلمات کلیدی، کلماتی را که مشتریان شما برای رسیدن به شما جست‌وجو می‌کنند، پیدا کنیم. بنابراین قبل از شروع هر اقدامی تیم ما زمان زیادی را صرف شناخت کامل کسب و کار شما و مشتریان شما می نماید.

۱- شناسایی اهداف شما
با ارائه یک جلسه مشاوره تخصصی اهداف بیزینس شما را شناسایی می کنیم و در مسیر رساندن شما به اهدافتان استراتژی خود را طراحی می‌کنیم.

۲- آنالیز سایت
نقاط قوت و ضعف سایت شما را با استفاده از ابزارهای سئو اندازه گیری میکنیم و گزارش دقیقی را از وضعیت فعلی سایت شما ارائه می دهیم.

۳- تحلیل رقبای شما
رقبای شما را در فضای آنلاین بررسی می کنیم تا چشم انداز جامعی از حوزه کار شما داشته باشیم و در همان راستا حرکت کنیم.

سئو و پزشک

۴- تحقیق کلمات کلیدی
این مرحله مهم شامل تجزیه و تحلیل عمیق عبارات جستجوی محبوب، همراه با بینش مفید در مورد نحوه جستجوی مشتریان شما است. تیم ما حجم جستجو، رقابت و فرصت ها را از طریق مجموعه ای از ابزارهای کلیدواژه تجزیه و تحلیل می کند تا عباراتی را که برای رشد کسب و کار شما با ارزش ترین هستند، شناسایی کند.

5-  تعیین استراتژی on-page SEO
در این مرحله با توجه به فاکتورهای نرخ بازگشت سرمایه فرایند تفکیک یا ادغام کلمات کلیدی کسب و کار شما را انجام می‌دهیم.

۶- اجرا سئوی داخلی
با استفاده از نقشه راهی که تنظیم کردیم مرحله بهینه سازی صفحات وبسایت شما را اجرایی می کنیم.

۷- نظارت بر رتبه های کلمات و میزان ترافیک
با تجزیه و تحلیل سایت شما در سرچ کنسول، وضعیت رتبه های شما را در طی هر ماه بررسی می‌کنیم و نتیجه اقدامات انجام شده را آنالیز می کنیم.

۸- تولید محتوای سایت
استراتژی تولید محتوای سایت شما را با تیم بازاریابی محتوا و با هدف جذب مشتریان و بهبود عملکرد در موتورهای جست و جوی گوگل، تولید می کنیم.

۹- بررسی تکنیکال سایت
عملکرد وبسایت شما را برای کاربران و موتورهای جست‌وجوی گوگل بررسی می‌کنیم و اقدامات لازم را برای بهبود عملکرد وبسایت شما انجام می دهیم.

۱۰- استراتژی لینک گذاری خارجی
با توجه به بودجه شما استراتژی لینک سازی خارجی را در گوگل و شبکه های اجتماعی شما تعیین می‌کنیم.