مطالعه شواهد علمی مرتبط با شیر A1 و بتا-کازومرفین-7

مطالعه شواهد علمی مرتبط با شیر A1 و بتا-کازومرفین-7، در زیر مروری بر شواهد علمی مرتبط با شیرA۱ و بتا-کازومرفین-۷ و ارتباط آنها با دیابت نوع ۱، بیماری‌های قلبی، مرگ کودکان، اتیسم و مشکلات گوارشی شده است. با ما همراه باشید.

ادامه مطلب: مطالعه شواهد علمی مرتبط با شیر A1 و بتا-کازومرفین-7

منظور از شیر A1 و A2 چیست و کدام یک برای سلامتی انسان مفیدتر است؟

منظور از شیر A1 و A2 چیست و کدام یک برای سلامتی انسان مفیدتر است؟، سلامت شیر احتمالا به نسل و نژاد گاوی که از آن شیر گرفته می‌شود، بستگی دارد. عموما، شیر A۲، انتخاب سالم‌تری نسبت به انواع دیگر شیرها قلمداد می‌شود. ادعا می‌شود که این شیر از مزایای فراوانی برخوردار است و هضم آن برای افرادی که به لاکتوز حساسیت دارند، آسان‌تر است. با این وجود، همه‌ی پزشکان بر سالم‌تر بودن شیرA۲ توافق ندارند. این مقاله به تحلیلی واقع‌بینانه بر دانشی که در ورای شیر A۱ و A۲ وجود دارد، می‌پردازد.

ادامه مطلب: منظور از شیر A1 و A2 چیست و کدام یک برای سلامتی انسان مفیدتر است؟

آیا مکمل های بربرین بر کاهش قند خون و وزن موثر هستند؟

آیا مکمل های بربرین بر کاهش قند خون و وزن موثر هستند؟، مکمل بربرین فواید زیادی برای انسان می تواند داشته باشد که دو مورد از مهم ترین آنها، کاهش قند خون و کاهش وزن است. ما در این مقاله قصد داریم به بررسی نحوه عملکرد این ماده و همچنین مطالعاتی که در این زمینه انجام شده بپردازیم. با ما همراه باشید.

ادامه مطلب: آیا مکمل های بربرین بر کاهش قند خون و وزن موثر هستند؟

آشنایی با برخی از فواید مکمل بربرین، میزان مصرف و عوارض جانبی آن

آشنایی با برخی از فواید مکمل بربرین، میزان مصرف و عوارض جانبی آن، در این مقاله قصد داریم شما را با برخی از خواص مکمل بربرین آشنا کنیم. همچنین در ادامه در مورد میزان مصرف و عوارض جانبی آن نیز مطالبی را مطرح خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

ادامه مطلب: آشنایی با برخی از فواید مکمل بربرین، میزان مصرف و عوارض جانبی آن

غذاها و نوشیدنی هایی که باعث بهبود رفلاکس معده می شود؟

غذاها و نوشیدنی هایی که باعث بهبود رفلاکس معده می شود؟، اگر شما نیز از رفلاکس اسید معده به مری رنج می برید به احتمال زیاد در حال حاضر به خوبی می‌دانید باید از خوردن و نوشیدن چه چیزهایی اجتناب کنید. اما همیشه صحبت کردن از نبایدها جالب و جذاب نیست. آیا در چنین شرایطی غذاها و نوشیدنی‌هایی وجود دارد که باید مصرف کنید؟ خوشبختانه پاسخ به این سوال مثبت است. درست همانند برخی از غذاهایی که می‌توانند رفلاکس شما را بدتر کنند، غذاها و نوشیدنی هایی وجود دارد که قادر است با التهاب موجود و اسید ناراحت کننده معده مبارزه کند و معده شما را با موانع محافظت کننده پوشش دهد.

ادامه مطلب: غذاها و نوشیدنی هایی که باعث بهبود رفلاکس معده می شود؟