لیزر الکساندرایت در کرج
لیزر الکساندرایت در کرج

لیزر الکساندرایت در کرج، مناسب پوست هایی با خصوصیات مختلف می باشد و جوابدهی بالای این دستگاه در رفع موهای زائد برای همه اثبات شده است. بر کسی پوشیده نیست که زیبایی ظاهری تا چه اندازه می تواند موجب افزایش اعتماد به نفس در تمامی جوامع دنیا شود. این اعتماد به نفس در روابط کاری، چه در امور اجتماعی و حتی زندگی خانوادگی تاثیر مثبتی می گذارد.

لیزر الکساندرایت در کرج

لیزر الکساندرایت در کرج

 شاید برای افزایش اعتماد به نفس سبب شود تا لیزر الکساندرایت در کرج را انتخاب کنید. اشخاص برای داشن حس خوب نسبت به خودشان سالیانه هزینه قابل توجهی را برای حفظ و افزایش زیبایی خود خرج می کنند.

چرا لیزر الکساندرات در کرج؟

بعد از آنکه استفاده از لیزر به عنوان جایگزینی برای روش های سنتی مطرح شد، روش و دستگاه های متعددی از جمله لیزر الکساندرات در کرج پا به این عرصه گذاشتند و هر کدام مزایا و معایبی به همراه دارند. در میان همه این روش ها روشی در سالیان اخیر روی کار آمد که موجب تحولی در زمینه رفع موهای زائد بدن شد. این روش محبوب لیزر الکساندرات در کرج بود که خیلی سریع گوی رقابت را از سایر روش ها ربود.

 اساس کار لیزر الکساندرایت در کرج

روش کار لیزر الکساندرایت در کرج، ارسال پرتوهای لیزر به بافت هایی که موجب رویش موهای زائد هستند یا موهایی که رو به داخل رشد میکند روش کار این دستگاه در رفع موهای زائد است. اما نکته مهم اینجاست که از طرفی هر چقدر طول موج پرتوهای لیزر بالاتر باشد، قدرت نفوذ آن نیز بالاتر است و اما از طرف دیگر نباید این نفوذ به قدری بالا باشد که به بافتهای اصلی پوست آسیب جبران ناپذیر بزند. در روش لیزر الکساندرایت در کرج که با عبور نور از کریستال الکساندرایت انجام می شود. این پرتو ۷۵۵ دارای نانومتر طول موج است. این طول موج یک طول موج ایده آل برای پوست شماست، زیرا نفوذ آن به پوست کم و بدون آسیب زدن به پوست می باشد. این طول موج بافت موهای زائد را با قدرت مناسبی از بین می برد.

مزایا لیزر الکساندرایت در کرج

مزایا لیزر الکساندرایت در کرج، نفوذ نور با طول موج بسیار مناسبی به پوست است که موجب عمق بیشتر آن می شود و از این رو موهای زائد با سرعت و اثربخشی بیشتری از بین می رود. در دستگاه لیزر الکساندرایت در کرج آسیب کمتری به پوست وارد می شود. علت این است که جذب نور سلول های ملانین موجود در پوست، با سرعت کمتری اتفاق می افتد. این ویژگی در صورت نفوذ، پرتو لیزر می تواند بر روی پوست اثرات منفی بسیاری بگذارد. علت ترس بسیاری از افراد از رفع موهای زائد به کمک لیزر این است که مبادا لیزر، آسیب عمده ای به پوست آن ها وارد کند.

عوارض جانبی روش لیزر الکساندرایت در مقایسه با سایر روش های لیزری کمتر است. سطح درد گزارش شده توسط کاربران این روش در مقایسه با سایر گزینه های لیزر درمانی کمتر بوده است. ژل های خنک کننده ای در این روش استفاده می شود که موجب سوزش کمتر پوست و کاهش چشمگیر عوارض این روش می شود. این ژل خنک کننده کارکردی فوق العاده دارد که موجب استقبال بسیار زنان و مردان از این لیزر الکساندرایت در کرج شده است.